Contact

Het Schiereiland

Otterstraat 130
2300 TURNHOUT
info@hetschiereiland.be


CORONAVIRUS: KLIK HIER VOOR DE RICHTLIJNEN!!!



Eva Arts

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
eva.arts@hetschiereiland.be
0472/58.35.18
Omdat Eva net terug mama is geworden, zal zij een tijdje niet bereikbaar zijn.

Hafsa Baki

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
Gezins- en relatietherapeute
hafsa.baki@hetschiereiland.be
0496/33.66.70

Carolien Bruinings

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
carolien.bruinings@hetschiereiland.be
0499/80.71.93

Marleen Hidalgo

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
marleen.hidalgo@hetschiereiland.be
0476/43.84.10

Bieke Van Heertum

Kinesitherapeute
bieke.vanheertum@hetschiereiland.be
0475/71.84.83

RIZIV-nummer: 5/21286/89/521
Ondernemingsnummer: BE 0818.502.133
Adres maatschappelijke zetel: Gorzendreef 6, 2360 Oud-Turnhout
Bevoegde toezichthoudende autoriteit: Provinciale Geneeskundige Commissie - Pelikaanstraat 2, 2018 Antwerpen

Stien Binnemans

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
stien.binnemans@hetschiereiland.be
0477/46.04.79

Marie Proost

Master in de klinische psychologie
Kinder- en jongerenpsychologe
marie.proost@hetschiereiland.be
0472/01.48.48